Tapeta do pisania z nadrukiem, tablica suchościeralna

0
Tapeta do pisania z nadrukiem, tablica suchościeralna

Tapeta do pisania.

Nie lubisz sporządzać notatek w notesie? Nie masz w zwyczaju trzymania go zawsze pod ręką? Irytuje Cię ograniczona ilość miejsca na kartkach i to, że aby poprawić błąd, musisz sięgnąć po korektor lub też wyrwać jedną z jego stron? Jesteś właścicielem biura i potrzebujesz miejsca do pisania, jednak ogranicza Cię wielkość pomieszczenia? Jeśli na chociaż jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, mamy dla Ciebie innowacyjne i bardzo przydatne rozwiązanie od Printspot! W naszym sklepie internetowym dostępna już jest tapeta do pisania z nadrukiem, która nie tylko doskonale zastąpi każdą tablicę, lecz także, dzięki nadrukowi, dobrze będzie prezentować się jako fototapeta.

Gdzie najlepiej sprawdzi się tapeta do pisania z nadrukiem?

  • W pokoju dziecka – tapeta do pisania sprawi, że niezadowolenie ze znajdujących się na ścianie efektów inwencji twórczej Waszych pociech odejdzie w niepamięć. Dodatkowo, zamiast nazywać ścianę brudną, będziecie mówić o niej z dumą. Satysfakcja gwarantowana! 😉
  • W biurze i w sali konferencyjnej – w tych pomieszczeniach najbardziej istotną zaletą tapety do pisania z nadrukiem będzie fakt, że może korzystać z niej jednocześnie kilka osób, które na bieżąco zapisują swoje pomysły, sentencje czy też rozpisują plany pracy. Oprócz tego, zamiast montować wiele tablic, wystarczy przykleić na ścianę jeden duży arkusz tapety. Kolejnym plusem jest możliwość spersonalizowania tapety z identyfikacją firmy – może ona np. zawierać jakiś element identyfikacji marki.
  • W kuchni – ostatnio coraz większą popularnością cieszy się farba tablicowa, tzw. tablicówka. Najczęściej jest ona stosowana właśnie w kuchni lub w pokoju dziecka i niewątpliwie ma wiele zalet. Jednak przy jej zakupie należy również zwrócić uwagę na to, iż można po niej pisać wyłącznie kredą. Jak wiadomo, kreda obsypuje się i brudzi nie tylko ręce osoby piszącej, lecz także dużo rzeczy wokół. Natomiast do pisania po naszej tapecie służą mazaki suchościeralne. Bez problemu zapiszecie nimi w widocznym miejscu w kuchni wiadomości dla dzieci, przypomnienia czy też spiszecie obowiązki.
  • W salonie – dobrze sprawdzi się na dużej ścianie lub nad kanapą, gdzie twórcza pani domu może nawet codziennie zapisywać nowe, motywujące hasła, zostawiać wiadomości dla członków rodziny lub dużym napisem dzień dobry powitać gości.
  • W przedszkolach i szkołach – oprócz zastosowania takiego jak w przypadku pokoju dziecka, tapeta ta może być również świetną alternatywą dla klasycznej tablicy. Będzie ona nie tylko ciekawym elementem wystroju klasy, lecz także da nauczycielom i uczniom dużo więcej przestrzeni do pisania. Dobrym pomysłem jest także przyklejenie takiej tapety na szkolnym korytarzu, co umożliwi np. grę w kółko i krzyżyk większej ilości osób czy też zapisywanie im ciekawych cytatów lub rysowanie.

Obsługa zamówień:
PRINTSPOT – biuro projektowe
ul. Żółkiewskiego 3, 63-400 Ostrów Wielkopolski

numer tel.:  62 594 48 49
e-mail: drukarnia@printspot.pl

Aby obliczyć cenę fototapety, skorzystaj z naszego kalkulatora: http://printspot.pl/kalkulator/

Dodaj komentarz