Jak wykorzystać zdjęcie ślubne? Fototapeta

0
Jak wykorzystać zdjęcie ślubne? Fototapeta

Fotografia na ścianie.

Już mi niosą suknię z welonem, już cyganie czekają z muzyką. Koń do taktu zamiata ogonem, Mendelssohnem stukają kopyta – można by śpiewać w każdą sobotę wakacji. Bo przecież sezon ślubny w pełni!

Wesele, biały kolor, panna młoda, pan młody, muzyka, tańce, kwiaty, radość. Czego jeszcze brakuje wśród tych kilku skojarzeń związanych ze ślubem? Oczywiście, że zdjęć! Ślub to jedno z tych wydarzeń w życiu, na których nie może zabraknąć fotografa lub chociażby kogoś ze znajomych spełniającego tę funkcję.

Oczywiste również jest, iż do zdjęć ślubnych wraca się najczęściej. Nie rzadko odwiedzając znajomych można zauważyć na półkach fotografie z dnia ich ślubu znajdujące się w ramkach. I nie da się ukryć, że są one tak niezwykłe i piękne, że aż szkoda, iż zazwyczaj muszą się dusić w formacie 10 x 15 cm.

Jednak kto powiedział, że umieszczenie zdjęcia w ramce to jedyne rozwiązanie? Dziś chcemy Wam zaproponować kilka innych pomysłów na to, jak wykorzystać zdjęcie ślubne. A zaczniemy od… canvas!

Canvas to nic innego, jak obraz w strukturalnej oprawie przypominającej płótno. Najlepiej prezentuje się powieszony na ścianie. Jego format zależy tylko od Was. Można zamówić tutaj.

Naszą kolejną propozycją na to, jak wykorzystać zdjęcie ślubne jest fototapeta od Printspot. Papierowa, folia tapetowa, czy tapeta winylowa? Wyboru z pewnością pomoże dokonać Wam TEN wpis.

A gdzie najlepiej sprawdzi się fototapeta z nadrukiem zdjęcia ślubnego?

Gdzie najlepiej sprawdzi się canvas i fototapeta ze zdjęciem ślubnym?

  • W sypialni nad łóżkiem
  • W salonie
  • W przedpokoju
  • Na tarasie
  • W domowym biurze

A teraz czas na nasze wizualizacje obrazujące, jak wykorzystać zdjęcie ślubne.

Prawda, że wyglądają cudownie? 🙂

 

Aby obliczyć cenę fototapety, skorzystaj z naszego kalkulatora: http://printspot.pl/kalkulator/

 

Fototapeta ze zdjęcia.

Jak wykorzystać zdjęcie ślubne. Wizualizacja Jak wykorzystać zdjęcie ślubne. Wizualizacja Jak wykorzystać zdjęcie ślubne. Wizualizacja Jak wykorzystać zdjęcie ślubne. Wizualizacja Jak wykorzystać zdjęcie ślubne. Wizualizacja Jak wykorzystać zdjęcie ślubne. Wizualizacja Jak wykorzystać zdjęcie ślubne. Wizualizacja Jak wykorzystać zdjęcie ślubne. Wizualizacja Jak wykorzystać zdjęcie ślubne. Wizualizacja

Dodaj komentarz