Letnie zakładki do książek do druku – ARCHIWUM

0
Letnie zakładki do książek do druku – ARCHIWUM

Iga była sama w domu. Wykonała już wszystkie swoje dzisiejsze obowiązki i postanowiła zacząć czytać niedawno kupioną biografię Wandy Rutkiewicz. Miała za sobą zaledwie siedemnaście stron, kiedy nagle do jej uszu dobiegł dźwięk dzwonka do drzwi. Zerwała się z łóżka i z powodu braku jakiejkolwiek zakładki do książek, włożyła pomiędzy strony znaleziony w pośpiechu bilet autobusowy i czym prędzej pobiegła przywitać niespodziewanych gości.

Do książki włożyła znaleziony w pośpiechu bilet autobusowy. Brzmi znajomo? Czy aby wiedzieć, w którym momencie skończyłeś ostatnio czytać, często wkładasz do książki co popadnie? Skierowanie do lekarza, recepta, bilet na pociąg, otrzymana gdzieś ulotka, kartka pocztowa, kawałek papieru? Co jeszcze było Twoją zakładką? U nas większość z tych rzeczy sprawdziła się doskonale, jednak kilkukrotnie zdarzyło się nam wsiąść do pociągu bez biletu lub bez rezultatu poszukiwać skierowania do dermatologa.

A przecież jest na to wszystko jeden doskonale sprawdzony sposób. Jaki? Zakładka!

Dlatego dziś przychodzimy Wam z pomocą i prezentujemy letnie zakładki wykonane przez Printspot.

Jak przygotować zakładki do książek od Printspot?

Zakładki należy wydrukować. W kolorze lub na czarno-biało. Najlepiej wydrukować na grubszym papierze. Można też na zwykłym, a następnie nakleić zakładkę na wycięty kartonik o tych samych rozmiarach.

Jak pobrać nasze zakładki do książek?

Wystarczy kliknąć POBIERZ obok każdej z zakładek:

Zakładka z sową – POBIERZ

Zakłada Lato, lato, lato czeka – POBIERZ

Zakładka Jeszcze tylko jeden rozdział – POBIERZ

Zakładki do książek do pobrania i wydrukowania

Dodaj komentarz