Printspot. Last week

2
Printspot. Last week

Poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, mrugnięcie okiem, poniedziałek. Czy właśnie tak wyglądają dni Waszego tygodnia? Nie martwcie się, nie jesteście sami. Nam również trudno wrócić do pracy po weekendzie, tym bardziej, że właśnie wczoraj skończyła się nasze wakacje na Mazurach.

Jednak aby ten poniedziałek nie był tak przygnębiający, w tym poście postanowiliśmy jeszcze na trochę wrócić do wakacji i być może zainspirować Was do odwiedzenia Mazur, gdzie część ekipy Printspot spędzała wolne dni.

Nie da się ukryć, że z Ostrowa Wielkopolskiego na wymarzone wakacje na Mazurach jest dość duża odległość, jednak dla widoków, które zobaczycie poniżej, naprawdę warto spędzić te osiem godzin w samochodzie. Zapraszamy do naszej mazurskiej galerii!

wakacje na mazurach

Żaglówki znajdujące się w Ostródzie.

Kto poznaje to miejsce? Tak, to Młyn nad rozlewiskiem – pensjonat znajdujący się niedaleko Ostródy, w którym rozgrywa się akcja serialu z Małgorzatą Brodzik w roli głównej.

Zamek krzyżacki w Giżycku, obok którego znajduje się most obrotowy.

wakacje na mazurach

Zachód słońca nad przystanią w Giżycku.

wakacje na mazurach

Wilczy Szaniec – kwatera główna Adolfa Hitlera. To tutaj Führer przyjmował swoich najważniejszych gości, tutaj miał miejsce nieudany zamach na jego życie, tutaj dowiedział się o wybuchu powstania warszawskiego.

wakacje na mazurach

Deser z oryginalnym piernikiem kętrzyńskim. Pyszka! 😛

wakacje na mazurach

Sanktuarium mniejsze w Świętej Lipce. Codziennie można usłyszeć i zobaczyć w nim koncert organowy z ruchomymi figurami.

Ciekawostka w klimacie – wakacje na Mazurach

Dzisiejsza ciekawostka będzie w klimacie wakacyjnym. Najpierw jednak odpowiedzcie sobie na pytanie: czy Wasze życie bywa ciężkie? Tak? I tu Was zaskoczymy! Otóż nie! Wasze życie bywa trudne. Ciężka to może być walizka, którą spakujecie na wakacje. 😉

Jak widać, Mazury są naprawdę warte odwiedzenia (nawet z ciężką walizką 😀 ). Nam spodobały się tak bardzo, że zastanawiamy się nad kolażem wakacyjnych zdjęć na płótnie od Printspot. A może Wy również skorzystacie z tego pomysłu?

Obsługa zamówień:
Printspot– biuro projektowe
ul. Żółkiewskiego 3
63-400 Ostrów Wielkopolski

e-mail: biuro@printspot.pl
tel. +48 (62) 594 48 49

  1. Inspirujący post. Piękne fotografie 😍 Przydatna ciekawostka👍 Język polski jest równie zaskakujący jak krajobraz naszego kraju😊

Dodaj komentarz