Get inspired! #01 Fototapeta do kuchni, inspiracje

1
Get inspired! #01 Fototapeta do kuchni, inspiracje

Kuchnia jest sercem domu. Trudno nie zgodzić się z tym zdaniem. Z pewnością każdy z nas nazwałby to pomieszczenie jedną z ważniejszych, o ile nie najważniejszych części mieszkania. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że kuchnia jednoczy ludzi. Dlaczego?

Przecież to właśnie w niej przygotowywane są posiłki coraz częściej robione nie samemu, a wraz z drugą osobą. Wspólne gotowanie w ostatnich latach stało się dużo bardziej popularne za sprawą wielu programów telewizyjnych, książek kulinarnych i blogów, których autorzy przekonują swoich odbiorców, że przygotowywanie posiłków nie musi być nudne. W dzisiejszych czasach dość oryginalne połączenie buraczków, jabłka oraz awokado w sałatce nikogo nie dziwi, bowiem już za swego rodzaju modę uznaje się eksperymenty w kuchni, a im ciekawsze i nietuzinkowe połączenie smaków, tym lepiej!

Idąc tym tropem, można dojść do wniosku, że kuchnia czyni nas odkrywcami. Dzięki niej również jesteśmy w stanie wyrazić siebie. A może nam w tym pomóc nie co innego, jak fototapety do kuchni!

Cytrusy pomiędzy szafkami kuchennymi, które ożywią Twoje wnętrze? Ziarna kawy dające do zrozumienia przebywającym w Twojej kuchni osobom, że zasada To będzie dobry dzień, ale najpierw kawa! jest także Twoją zasadą? Powracające do mody wzory kwiatowe? A może napis z przymrużeniem oka Lepiej całuję niż gotuję? Tylko od Ciebie zależy, w jaki sposób będziesz chciał, by wyglądało Twoje serce domu.

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, w Printspot przygotowaliśmy kilka wizualizacji fototapet stworzonych właśnie do kuchni. Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Jeśli możemy pomóc Ci w wyborze fototapety do kuchni i nie tylko, skontaktuj się z nami!

Obsługa zamówień:
PRINTSPOT – biuro projektowe
ul. Żółkiewskiego 3, 63-400 Ostrów Wielkopolski

numer tel.: 62 594 48 49
e-mail: drukarnia@printspot.pl

Aby obliczyć cenę fototapety, skorzystaj z naszego kalkulatora: http://printspot.pl/kalkulator/

Inspiracje fototapety do kuchni

Fototapety do kuchni

Fototapety do kuchni

Fototapety do kuchni

Fototapety do kuchni

Dodaj komentarz