Fototapeta do pokoju dziecięcego, inspiracje

0
Fototapeta do pokoju dziecięcego, inspiracje

Tapeta do pokoju dziecięcego

Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego na swoją ścianę, albo do pokoju swojego dziecka, najlepszym rozwiązaniem będą oryginalne fototapety z projektem. Szczególnie takie o wysokiej rozdzielczości i z dodatkowym laminowaniem, które przedłuża ich trwałość, jednocześnie zabezpieczając druk.
W zwykłych sklepach możesz co prawda wybierać pomiędzy różnymi wzorami tapet, ale dzięki nam otrzymujesz możliwość stworzenia od podstaw własnej – a zatem na ścianie znajdzie się cokolwiek sobie wymarzysz! Twoje dziecko uwielbia jakąś postać z bajki? Wybierz zdjęcie o wysokiej rozdzielczości, a bohater znajdzie się na tapecie! A może cenisz przede wszystkim rodzinę? Wasz wspólny portret na ścianie, umieszczony tam w formie tapety, jest doskonałym pomysłem na uczynienie wnętrza interesującym!

Produkty:

Jeśli właśnie rozpocząłeś remont i pragniesz wszystko wykonać jak najszybciej, czas nie będzie problemem – zamówienie realizowane jest w 3 dni robocze, więc do Twojego domu dotrze bardzo szybko. Wybierając wzór, masz także szansę samodzielnie wybrać rodzaj tapety, na której zostanie wykonany nadruk. Może to być tapeta papierowa bez kleju, folia tapetowa z klejem, bądź też tapeta winylowa. Warto dodać, że ta ostatnia jest wykonana z najwyższej jakości materiału i posiada najdłuższy termin zdatności do aplikacji, a przy tym nie posiada kleju. Druk zostaje wykonany na tapecie fizelinowej, która przypomina materiał.


Składając zamówienie, samodzielnie wybierasz format tapety i sposób łączenia. Jeśli Twoja tapeta ma być większych rozmiarów, niż standardowe, bryty muszą zostać ze sobą odpowiednio połączone – „na zero”, czyli bez zakładki, lub z zakładką, zachodząc na siebie. To najlepszy sposób, ażeby w swoim domu posiadać tapetę, która naprawdę nam się podoba – zamiast decydować się na to, co akurat jest dostępne w sklepie.

Aby obliczyć cenę fototapety, skorzystaj z naszego kalkulatora: http://printspot.pl/kalkulator/

Dodaj komentarz